Tag Archive: kontakt

Kontakty na koordinátory v regionech

Kontakty v regionech Brno, koordinátorem je Tomáš Vokoun: brno@proalt.cz; České Budějovice, koordinátorem je Antonín Hořčica: ceske.budejovice@proalt.cz; Česká Třebová, koordinátorem je Miroslav Valter: ceska.trebova@proalt.cz; Hradec Králové, koordinátorem je Miroslav Wališ: hradec.kralove@proalt.cz; Cheb, koordinátorem je Jan Dolejš: cheb@proalt.cz; Chrudim, koordinátorkou je Šárka ...

Kontakt na koordinátora v Ostravě

Ostrava, koordinátorem je Ondřej Marek: ostrava@proalt.cz Odkaz na ostravský FaceBook zde. Odkaz na ostravský videokanál zde. Kontakty na koordinátory v dalších regionech zde.

Kontakt na koordinátora v Ústí nad Labem

Ústí nad Labem, koordinátorem je Roman Střiženec: ustinadlabem@proalt.cz Kontakty na koordinátory v dalších regionech zde.

Kontakt na koordinátora v Teplicích

Teplice, koordinátorem je Pavel Reinelt: teplice@proalt.cz Kontakty na koordinátory v dalších regionech zde.

Kontakt na koordinátora v Prostějově

Prostějov, koordinátorem je Pavel Smetana: prostejov@proalt.cz Kontakty na koordinátory v dalších regionech zde.

Kontakt na koordinátory v Plzni

Plzeň: plzen@proalt.cz Koordinátorka a mluvčí ProAlt Plzeň: Ida Kaiserová (723 242 196) Kontakty na koordinátory v dalších regionech zde.

Kontakt na koordinátora v Pardubicích

Pardubice, koordinátorem je Karel Rebeka: pardubice@proalt.cz Kontakty na koordinátory v dalších regionech zde.

Kontakt na koordinátora v Opavě

Opava, koordinátorem je Eva Hájková: opava@proalt.cz Kontakty na koordinátory v dalších regionech zde.

Kontakt na koordinátora v Olomouci

Olomouc, koordinátorem je Otakar Bureš: olomouc@proalt.cz Kontakty na koordinátory v dalších regionech zde.

Kontakt na koordinátory v Liberci

Liberec, koordinátory jsou Štěpánka Klímková a Jaroslav Tauchman: liberec@proalt.cz Kontakty na koordinátory v dalších krajích zde.

Další stránka »